شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

استفاده از ثبت نام اینترنتی دوره های شرکت مهندسی مجدد کسری سیستم نماینده مجتمع فنی تهران (دیباگران) در شیراز به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

ثبت نام الکترونیکی دوره های آموزشی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت برای استفاده غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مجموعه آموزشی بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده شخصی و غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمائید باید از طریق پست الکترونیکی info@ksrcom.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمائید.

این مجموعه آموزشی به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود و چنانچه اطلاعات دارای خطای نگارشی یا موارد اشتباهات سهوی باشد مسئولیتی در قبال اطلاعات متوجه مجموعه نخواهد بود.

کاربران هنگام سفارش و خرید دوره ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند.

مجتمع فنی تهران (دیباگران) – نمایندگی شیراز هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تعمیرات سخت افزاری و …) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در سایت مجتمع آموزشی و بخش سفارش اینترنتی به کار گرفته می شود به جهت ارتباط با مشتری است و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده نمایند.

سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربرد وب سایت لینک شده اند مستقل بوده و مجموعه مسئولیتی در قبال محتویات آن ندارد.

ارتباط خرید اینترنتی دوره ها از طریق info@ksrcom.com و یا تماس تلفنی و حضوری با موسسه برقرار می گردد و با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، …) صورت می پذیرد.

این مجموعه آموزشی متعهد به حفظ اطلاعات منحصر به فرد کاربران در بخش خرید اینترنتی می باشد و نهایت تلاش خود را جهت حفظ ریم شخصی به کار می‌برد.

 

شرایط و ضوابط خدمات ثبت نام در دوره (ثبت نام – انصراف)

از نظر حقوقی، سایت ksrcom.com به عنوان موسسه و کاربر اینترنتی به عنوان سفارش دهنده یا دانشپذیر تلقی می گردد.

دانشجو موظف است وجه دوره را از طریق کارتهای عضو شتاب در وب سایت پرداخت نماید و در دوره ثبت نام نماید. در مورد ثبت‌نام‌های حضوری فرایند پرداخت به صورت حضوری و در محل موسسه صورت می‌پذیرد.

چنانچه دانشپذیر پس از ثبت نام و پیش از شروع دوره از شرکت در کلاس منصرف شود و اطلاع دهد، موسسه پس از کسر ۲۰درصد از کل شهریه مابقی را مسترد می‌نماید اما پس از شروع کلاس/دوره استرداد شهریه و چک به هیچ عنوان مقدور نیست و دانشپذیر باید طبق قرارداد تمامی بدهی خود را به موسسه پرداخت نماید.